Schola

Wskrzeszona Schola Parafialna  rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2010 roku. Należą do niej dziewczęta ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Schola swoim śpiewem wzbogaca Msze Święte w niedzielę, w czasie ważnych uroczystości, adoracji i nabożeństw. Repertuar jest różnorodny, od pieśni liturgicznych do piosenek religijnych.
Skład Scholi przez 17 miesięcy działalności zmieniał się. Na chwilę obecną śpiewają w niej: Balcerak Malwina, Balcerak Paulina, Butrykowska Karolina, Danielewska Daniela, Drzewiecka Julia, Furmankiewicz Gabrysia, Gwizd Nikola, Kołowska Karolina, Korytkowska Zuzanna, Pińkowska Marta, Szczepaniak Roksana, Sztubecka Aleksandra, Sztubecka Justyna, Szwankowska Łucja, Szymańska Aneta, Wasierzyńska Zuzanna, Zawiszewska Klaudia. Jeszcze do niedawna uczęszczały: Balcerak Kamila, Domagalska Daria, Dryś Martyna, Gapska Sylwia, Jóźwińska Aleksandra, Lewandowska Iwona, Nowak Justyna, Operacz Aleksandra,  Pańka Aleksandra, Polak Natalia, Pietrzak Paulina, Pińkowska Magdalena, Słowińska Elżbieta, Walo Natalia. Mamy nadzieję, że niebawem znów dołączą.
Opiekunami Scholi są: Organista Marcin Czynszak oraz ks. Piotr Kowalski i S. Urszula M. Bogucka.

WSZYSTKICH CHĘTNYCH , KTÓRZY CHCIELIBY DOŁĄCZYĆ DO NAS ZAPRASZAMY  W KAŻDY PIĄTEK NA GODZ. 18.30 DO KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO.