Siew Brzeski - Lipiec-Sierpień 2018

Dostępny jest nowy sierpniowy numer Siewu Brzeskiego a w nim m.in. Wydarzenia parafialne i środowiskabrzeskiego, ilustrowane zdjęciami, zapowiedź VII Brzeskiego Koncertu Organowego (30.09.2018), tym razem w wykonaniu międzynarodowej sławy białostockiego organisty, dr hab. Józefa Kotowicza z Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Sprawozdanie ks. proboszcza wygłoszone podczas wizytacji kanonicznej parafii w dniu 06 maja 2018 r, inwestycje w parafii i 25-lecie skansenu w Kłóbce oraz zaproszenie Pana Burmistrza na dzisiejsze dożynki gminne i ich szczegółowy program. Ponadto piąty już art. Polska i Polacy w świetle nauczania papieskiego oraz piękne refleksje patriotyczne brzeskiej polonistki. Bieżący Siew Brzeski do nabycia przed świątynią i w zakrystii, archiwalne pod chórem na stoliku. Ofiarę za prasę wrzucamy do puszki...