Poświęcenie pojazdów

Uroczyste poświęcenia pojazdów

Z racji przypadającego w sobotę (25 lipca) święta patrona kierowców i podróżujących św. Krzysztofa w niedzielę 26 lipca po Mszach św. 7,00; 9,00; 11.00; 17,00 było uroczyste poświęcenie pojazdów (samochody, motocykle, rowery i samobieżne maszyny). Poświęcenie odbywało się wokół Placu Łokietka (i ulic przylegających) oraz wzdłuż ul. Farnej, (a po g. 7,00 przy ul. Narutowicza, Kołłątaja i Parkowej).

Czytaj więcej: Poświęcenie pojazdów

Siew Brzeski - Kwiecień Maj 2020

Dostępny jest zaległy nowy numer Siewu Brzeskiego z konieczności kwietniowo - majowy a w nim: 100-lecie urodzin Św. Jana Pawła, obchody Konstytucji 3-go Maja, nabożeństwa majowe przy kapliczkach,  brzeska parafia podczas pandemii, zmarli parafianie i kapłani z diecezji, wieści ze szkół, a w Historiach brzeskich art. ks. Karola Kolendy - stulecie Cudu nad Wisłą na Kujawach. Miesięcznik do nabycia przed świątynią, w zakrystii i kancelarii.

CMENTARZ

Została wykonana inwentaryzacja cmentarza grzebalnego i umieszczona mapa, lokalizacje grobów z foto, wirtualny ogląd cmentarza, itp. Dostępność na stronie internetowej parafii i na www.mogily.pl/brzesckujawski Z tej racji zmieniona została numeracja grobów. Należność za prace będziemy sukcesywnie wykonawcom spłacać.

www.mogily.pl/brzesckujawski

VI Koncert Organowy