Siew Brzeski - Październik 2019

Dostępny jest nowy numer Siewu Brzeskiego, a w nim m. in. foto-relacje z odpustów MB Różańcowej i Św. Michała Arch.,  koncertu organowego, nabożeństw fatimskich i pierwszych sobót wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi, pielgrzymki ośmioklasistów do Lichenia, poświęcenia kapliczki MB Niepokalanej w Rzadkiej Woli przy domu pp. Glonków i Gołębiowskich, wieści ze szkół ilustrowane zdjęciami, katecheza dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych, tekst dzisiejszych królewskich ślubów  brzeskich, informacja o planowanym  na 27 listopada 2019 r. w Brześciu Kuj. w SP1 powiatowym  konkursie recytatorskim  poezji  religijnej. Ponadto informacja ZSCKR w Starym Brześciu o bezpłatnym  kwalifikacyjnym  kursie zawodowym prowadzenia produkcji  rolniczej ze szkoleniem na prawo jazdy kat. T oraz szczegółowy program Uroczystości Wszystkich Św. i Dnia Zadusznego.