Siew Brzeski - Wrzesień 2019

Dostępny jest nowy, wrześniowy  numer (207) Siewu Brzeskiego a w nim m.in. relacje z dożynek gminno-parafialnych, wielkiej modlitwy na lotnisku - Polska pod Krzyżem, ogólnopolskiej inauguracji roku szkolnego szkół rolniczych prowadzonych przez Ministerstwo Rolnictwa gdzie mszy św. przewodniczył ks. bp Wiesław A. Mering z udziałem kilku duszpasterzy z udziałem ministra Jana Krzysztofa Ardanowskiego, przewodniczącego Rady Mediów Narodowych posła Krzysztofa Czabańskiego, wiceminister inwestycji i rozwoju Joanny Gembickiej oraz senatora i kilku posłów naszego regionu, ponadto relacja z inauguracji roku szkolnego w SP1 z udziałem marszałka naszego województwa Piotra Całbeckiego i wieści z innych szkół. Zamieszczony jest także ciekawy i obiecujący dla nas wywiad z wiceminister Anną Gembicką - dajemy impuls rozwojowy dla Brześcia Kujawskiego (str. 4-5) i inne artykuły.